Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 5 z 26]

101Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:31 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za ogladanie Stargardu na goolge maps przez co mam wrazenie ze mnie stalkujesz ;__; co jest urocze....troche XD

Daje Ci bana za wyprzedzenie, a ja sie tak rozpisaaaalem ;-;

http://chihiri0s.tumblr.com

102Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:32 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za mieszkanie w Stargardzie, gdyż to zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od mojego miasta. x3

103Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:34 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za miejsce zamieszkania, bo jest to daleko ode mnie, z czym w internecie spotykam się niezwykle często ;o;

104Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:34 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Yumi stalker. ;__;

Banuję Ciebie, że masz jakąś osobę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, bo osób które mieszkają na pomorzu jest bardzo mało, z tego co widzę w internecie. T^T Albo ja mam pecha.

Dostajesz bana za to, iż w internecie spotykasz mało takich osób, bo ja również. ;-;

105Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:36 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że mało ich spotykasz, bo ja chyba spotkałam... 3-4, które mieszkają niedaleko mnie. ;w;

106Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:38 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż Ty pewnie będziesz sobie banować, a ja kontynuuję moje stalkowanie, tym razem Christtiny. XDD Profesjonalista ze mnie.

107Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:39 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie oglądasz właśnie jakiegoś marnego thrillera, bo ja tak i chyba zaraz zamienię go na jakieś anime. ;_;

Up:
Boję się!
Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Vwsqo1
Ten jest bardziej odpowiedni. :3 (Choć kiepskiej jakości.)



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 9:44 pm, w całości zmieniany 3 razy

108Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:39 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że między innymi przez Ciebie odpaliłam właśnie mapę i będę szukać ludu. ;-;

109Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:41 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za zamiar szukania ludu, bo ja właśnie to robię i czekam, aż inne osoby odkryją swoje miejsca zamieszkania. c:

110Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:42 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za to, ze teraz przez Ciebie bede bal sie wyjsc z domu, stalkerze xDDD

http://chihiri0s.tumblr.com

111Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, bo ja teraz również Ciebie śledzę, a w dodatku mogę szybko przyjechać i Cię znaleźć. x3

112Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:44 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za to, iż Ty pewnie nie stalkujesz sama siebie i odkrywasz nowe rzeczy na temat Twojego miasta, bo ja owszem. ;-;

113Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:46 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że masz rację, bo ja obecnie przeglądam sobie Stargard. x3

114Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:51 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie męczysz się z rozmiarem avatara, bo nie mogę ustawić większego, nie wiem czemu ;___________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

115Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:52 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za przeglądanie Stargardu, bo mojego miasteczka nigdy nie obejrzycie, mufufu. =w=

Ban za niewiedzę, bo jest to spowodowane szablonem zapewne, więc będę jutro szukała nowego, lepszego.



Ostatnio zmieniony przez Aika dnia Wto Sie 06, 2013 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://longaiku.tumblr.com/

116Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:53 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że widzę tutaj nowe nicki, bo znowu nie wiem kto jest kto...

117Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:54 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Eeeeeej, mufufu i kufufu są moje. ;_________;

Daję Tobie bana za to, że pewnie nie ciągniesz tu pewnej osoby, a ja tak.
Napiszcie, że nie będzie przeszkadzać, no. T^T

118Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:55 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie narobiłaś hałasu spadającymi słuchawkami, które próbowałaś złapać w locie (z powodzeniem, ha!), bo ja tak i modlę się, żeby tacie nie chciało się do mnie wstawać. xD

Up:
Piszę, że nie będzie przeszkadzać. :3

119Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:56 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za narobienie hałasu słuchawkami, bo ja słucham jeszcze dość głośno muzyki i nikt się narazie nie czepiaxD
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

120Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:57 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuje Cię za to, że Ty pewnie teraz nie piszesz powolnie, by nie hałasować, gdyż wszyscy w domu już śpią, bo ja tak i muszę się starać być cicho.

121Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:58 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za bycie kolejną osobą, która musi być cicho, bo ja w sumie zacznę dopiero być cicho jakoś po pierwszej nocy, standard ._____.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

122Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:59 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że musicie być cicho, bo ja też powinnam, gdyż w pokoju obok śpią siostry, ale nie słyszę na jedno ucho, a słucham rockowych piosenek. ;w;

123Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:59 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

EjRenee
Dostajesz bana za banowanie cichaczem, gdyż ja robię dokładnie to samo, ponieważ jestem jedyną osobą w tym domu prowadzącą tryb nocny.
Visser
Dostajesz bana za to, że będziesz się starać być cicho po pierwszej, gdyż ja wtedy pewnie będę już spać, ponieważ rano chcę pójść do lekarza bez rejestracji. (Łee, i tak nie wstanę. xD)
Mikaze
Dostajesz bana za posiadanie sióstr, gdyż ja mam tylko jedną i momentami mam jej dość, ale ogólnie jesteśmy sobie obojętne.



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

124Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:01 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za bycie jedyną osobą w domu prowadzącą taki tryb życia, bo u mnie jest jeszcze brat, który też często nie sypia nocami, ale on bardziej ode mnie hałasuje .________.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

125Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 5 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:02 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za brata, bo mam tak samo, jak Ty.
Właśnie jakiegoś robala zobaczyłam nade mną... Fuuuuuj *.* I jak tu być cicho? -.-

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 26]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach