Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 26]

26Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:13 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nagle nas się tu tak dużo zebrało, przez co się cieszę. :3

27Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:13 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za zwrócenie na to uwagi, bo bym była wcześniej, gdybym nie czytała jakiejś chorej mangi. ,-,

Ban za to, iż się cieszysz, bo jak zbierze się jeszcze większa gromadka, to ja również będę uradowana. ~



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz

28Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:13 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za podobne uczucia do moich, bo ja też się cieszę:3

Banuję Cię za czytanie jakiejś chorej mangi, bo ciekawi mnie cóż takiego czytasz sobie.^
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

29Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:15 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty już tutaj jakiś czas siedzisz, a ja dopiero dołączyłam i dla rozwiania wątpliwości - na sf noszę nick Sindey .-.

30Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:16 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za tutejszy nick, bo muszę przyznać, iż jest kreatywny. xD

31Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:16 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za Twojego bana, bo to nic innego, jak twórczość mojego ulubionego zespołu.

32Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:17 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie czekasz, aż pewna osoba zacznie się tu udzielać, bo ja tak. <3

33Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:18 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Dostajesz bana za bana, bo zastanawia mnie na jaka osobe czekasz

http://chihiri0s.tumblr.com

34Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:18 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż nie możesz się doczekać, bo jestem ciekawa na kogo tak czekasz. ^3^

Banuję Ciebie za bana, bo w zasadzi jest identyczny co mój dla Ke.. ekhem, Mikaze. ~

35Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:19 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie boli Cię gardło, bo mnie tak i cały ten tydzień mam zawalony (za przeproszeniem) lekarzami, a do tego doszedł właśnie jeszcze rodzinny, ciekawe wakacje. ;_;

36Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:19 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za to, ze kojarzysz mi sie z Jany, ale pewnie nia nie jestes xD

Daje Ci bana za nick, bo o ile sie nie myle mialas taki sam lub podobny na sf



Ostatnio zmieniony przez psicodelic dnia Wto Sie 06, 2013 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://chihiri0s.tumblr.com

37Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:20 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za ból gardła, bo mnie poza (chyba) skręconą kostką nie boli nic .__________.

Banuję Cię za avatar, bo jest dość uroczy:3
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 8:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

http://cannimali.tumblr.com/

38Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:20 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że miło Cię tutaj widzieć i za Twojego bana, ponieważ bardzo Ci współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;o;

Banuję Cię za to, że miło Cię widzieć, choć Cię nie znam.

Ban za skręconą kostkę, bo Tobie również życzę szybkiego powrotu do zdrowia.



Ostatnio zmieniony przez ChorowiteDrzewa dnia Wto Sie 06, 2013 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

39Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:21 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Pocieszę Cię, mój kolega miał gorzej. Na wycieczce zrobił coś z nogą i praktycznie całe te dwa miesiące miał gips. :3

Daję Tobie bana za avatar, bo mi się podoba. ;-;

40Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:21 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za to, że banujecie, zamiast pisać coś w innych tematach, bo to nieładnie i zaraz zacznę sypać bany. :\\ XD

http://longaiku.tumblr.com/

41Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:22 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za to, iż będziesz to kończyć, bo ja tego nawet nie zaczęłam, ale mam zamiar. :3

Banuję Ciebie za wiadomość, którą zaprosiłaś mnie na forum, bo przez znane Ci powody wywołała u mnie zawał. ;-;



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

42Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:22 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za pisanie o nodze w gipsie, bo ja nigdy nie miałam niczego w gipsie ;o;

Banuję Cię za chęć posypania banami, bo ja się udzielam wszędziexD

Banuję Cię za postać na avatarze, bo podoba mi się jej wstążka(?) na szyi:3
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

43Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:22 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nigdy nie miałaś niczego w gipsie, bo ja też nie. ._.

44Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:24 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że jesteś drugą osobą, która nie miała tutaj niczego w gipsie, bo ja jestem trzecią.

45Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:24 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za nick, bo jestem niemalze pewny, ze kiedys widzialem go na imvu

http://chihiri0s.tumblr.com

46Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:25 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że widziałeś taki nick, bo ja też, ale nie przywiązuję na tym forum większej wagi do nicków.

Swoją drogą - ten ban mi uświadomił, że staję się hipokrytą i łamię zasady i zmieniam ten nick : x



Ostatnio zmieniony przez ChorowiteDrzewa dnia Wto Sie 06, 2013 8:27 pm, w całości zmieniany 3 razy

47Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:25 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie wypiłaś właśnie kawy i nie zaczyna Ci się zbierać na mdłości i ból głowy, bo mi tak, co jest standardem.



Ostatnio zmieniony przez Mikaze dnia Wto Sie 06, 2013 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

48Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:25 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban za poprzedniego bana w którym napisałeś, iż kojarzysz mi się z Jany, bo naprawdę jestem ciekawa skąd to się wam bierze. XD

Banuję Ciebie za wypicie kawy, bo chyba również zaraz ją sobie zrobię.

49Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:27 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za ciekawość, bo dla mnie nietrudno się domyślić dlaczego. >.>

50Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 2 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:29 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Tobie pewnie nie jest teraz tak strasznie gorąco, że masz dość, bo mi tak i idę otworzyć okno.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 26]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach