Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 26]

51Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:29 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za wypicie kawy, bo ja po kawie się czuję lekko ożywiona i pełna do życia, ale jak wypiję trzy mocne naraz to jest masakraxD z resztą jestem kawoholiczką<3

Banuję Cię za to iż jest Ci strasznie gorąco, bo mi jest cały dzień okropnie gorąco, dlatego też mam również okno otwarte na fulla:3
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

52Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:29 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za Twego bana, gdyż ten.. zgaduję, że przez moją głupotą. ;-;

Banuję Ciebie za to, że po jednej kawie czujesz się ożywiona, bo na mnie ona nie działa i piję ją tylko dla smaku. T^T

53Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:30 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ci gorąco, bo ja mam włączony wiatrak, który wieje prosto na mnie.
Daję Tobie bana za bycie ożywioną po kawie, bo ja zawsze czuję się po niej chora. Mad
Daję Tobie bana za pisanie na fioletowo, bo ja piszę na oliwkowo.

54Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:32 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Daję Tobie bana za kolor, którym piszesz, bo nie miałam pojęcia, że jest to kolor oliwkowy.

55Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:33 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za złe samopoczucie po wypiciu kawy, bo ja przywykłam do bardzo mocnej kawy i mój organizm też, a jako że wiecznie jestem ospała, to trochę mnie pobudza.^

Banuję Cię za pisanie o oliwkowym kolorze, bo ja osobiście kocham oliwki, głównie te zielone<3
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

56Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:33 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Mikaze
Dostajesz bana za włączony wiatrak, gdyż ja od tego powiewu powietrza zazwyczaj płaczę (ciekawa zależność... xd).
wchorymsadzie
Dostajesz bana za nick, gdyż przed chwilką był chyba inny. ;3
Visser
Dostajesz bana za avatar, gdyż dziewczyna na nim ma kamizelkę, a osobiście planuję zakup takowej. :>



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

57Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:34 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że od niego płaczesz, bo mi też się do czasami zdarza. ;3

58Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:35 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że Tobie też się to czasem zdarza, bo mi od wiatraka schną strasznie oczy i za bardzo wieje mi zawsze w ucho i się boję, że będę miała jakieś zapalenie czy coś, dlatego też rzadko z niego korzystam i wolę się powachlować jakąś płytą, albo książkąxD
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

59Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:36 pm

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za gwiazdkę pod postem, bo mi się podoba :3

60Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:37 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za nick Yuki bo kojarzy mi sie z moja kolezanka xD

http://chihiri0s.tumblr.com

61Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:37 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za bycie kimś, kogo nie kojarzę, a chciałabym. ;_;

http://longaiku.tumblr.com/

62Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:39 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że Ty pewnie właśnie nie wcinasz śliwek, bo ja tak *w*
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

63Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:40 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie szukasz jakichś ciekawych zespołów w Encyklopedii Rocka, którą znalazłeś, bo ja tak. </3

64Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:42 pm

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bana, bo masz rację i właśnie szukam jakiegoś avatara, ale chyba zostawię to do rana >_<

65Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:42 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za bycie na tym forum, bo ciekawi mnie jak nazywasz się na SF. ;_;

http://longaiku.tumblr.com/

66Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ciebie bawi, bo mnie bawiło, gdy oglądałam tę scenę. ;P

67Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:43 pm

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za ciekawość, bo jestem Mokką ^^
Ban za avatar, bo mnie również bawi x3

68Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:46 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie popijasz herbaty z miodem, a ja tak. ^^ (Co z tego, że miód jest sztuczny, ważne, że jest. :3)

69Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:47 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za picie herbaty z miodem, a w sumie za sam miód, bo miodu nie lubię .-. Nawet sztucznego .-. Ale herbatkę z miodem uwielbiam.

70Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:48 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że lubisz herbatę z miodem, bo ja wolę z nim ciepłe mleko i rogala. :3

71Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:49 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za preferowanie ciepłego mleka i rogala, gdyż chciałabym kiedyś wypić mleko z miodem, ale nie toleruję laktozy. ;_;

72Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:56 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Dostajesz bana za 10 postow, bo ja wlasnie pisze 11 XD"

http://chihiri0s.tumblr.com

73Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:57 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie zastanawiasz się nad założeniem wątku w Kąciku Graficznym, bo ja tak, ale nie wiem, czy go zrobić czy nie. ;w;

74Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:58 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za zwracanie uwagi na liczbę postu, bo tutaj jakoś o niej zapomniałam. ,-,

Banuję Ciebie za chęć założenia tego wątku, gdyż zachęcam Ciebie do zrobienia go. ^o^



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

75Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 3 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 8:59 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że o niej zapomniałaś, bo ja też, ale już wcześniej, na forum Sf. ^^

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 26]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach