Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 26]

76Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:00 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za to, ze nie wiem kim jestes i to jest przerazajace xD

Dostajesz bana za pisanie na brazowo, bo ja pisze standardowym kolorem

http://chihiri0s.tumblr.com

77Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:01 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za kostium żaby w avatarze, bo kojarzy mi się z Franem z KHR, którego wielbię.~

78Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:02 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za wielbienie Frana, bo moja przyjaciółka go kocha i piszczy* jak tylko go zobaczy. ;0;

79Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:05 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że najwidoczniej reaguje jak moja siostra, a ja go po prostu uwielbiam, bo jesteśmy podobni i jest moim uczniem. </3

80Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:09 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za avatar, gdyż postać na nim przypomina mi trochę Sebastiana Michaelisa. ;o

81Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:10 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ci go przypomina, bo mi ani trochę oraz za to, że pewnie nie odkryłaś właśnie czyjejś tożsamości, a ja tak. =w=

82Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:11 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za takowe odkrycie, bo jestem ciekawa czyje. *o*

83Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:12 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za ciekawość, bo najprawdopodobniej chodzi mi o Twoje. =w=

84Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:12 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban za to, że odkryłaś to dopiero teraz, bo myślałam, że zrobiono to wcześniej. o.o

Nawet pisałam to na poprzednim forumxD

85Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:16 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Naprawdę? To ja nie widziałam. .__.
Banuję Cię za uświadomienie mnie, bo tak czy siak, wiem w końcu kim jesteś. x3

86Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:17 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za tę wiedzę, bo gratuluję Tobie tego, jako ninja. ~ To kim jestem? XD

87Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:19 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Janysiem, który jako jedyny pisze do Arisia ''Głompie''. =w=
Banuję Cię za to, że pewnie nie cieszysz teraz mordki do ekranu pisząc ze znajomą, bo ja tak. x3

88Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:21 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban za trafne twierdzenie, oraz za nazwanie mnie "głompem", co nie wiedzieć czemu mnie rozbawiło. XD

89Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:22 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za bycie Jany i moje podejrzenia sie sprawdzily hehe ;_;

JANE. SERIO. Jany* sory xD

http://chihiri0s.tumblr.com

90Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:25 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za napisanie ''Jane'', bo nie wiem, czy mój wcześniejszy post tu był, czy nie. ;___;

91Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:25 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

psicodelic
Dostajesz bana za napisane 13 postów, gdyż to taka pechowa liczba. ;_;
Mikaze
Dostajesz bana, gdyż nie mam bladego pojęcia, za co Cię zbanować, ale dla zasady wlepiam bana. ;3



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

92Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:26 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za Twojego bana, bo ja się 13 urodziłam ;o;

93Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:26 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za to, iż pewnie nie wiesz, że 'ta Jany' ogląda właśnie Stargrad Szczeciński na google maps. ~ XD

Banuję Ciebie za urodzenie się w ten dzień, gdyż ja urodziłam się dwudziestego ósmego.



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

94Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:27 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Dostajesz bana za korzystanie z google maps, bo ja tak robię za każdym razem, gdy się dowiaduję skąd jest osoba, która jest potencjalnym kandydatem na spotkanie. xD

95Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:27 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za oglądanie Stargardu, bo ja mieszkam niedaleko niego. x3
Daję Tobie bana za to, że Ty tak robisz, bo ja nie. .-.

96Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:28 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za mieszkanie niedaleko tego miasta, bo ja mieszkam chyba dość daleko, nie wiem, zaraz zobaczę. ;_;

97Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:28 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

wchorymsadzie
Dostajesz bana za korzystanie z google maps w takich celach, gdyż ja używam go głównie po to, aby ustalić, jak dojść/dojechać do danego miejsca, bo łom Christtina wciąż nie zna swojego miasta. >.< (Dobra, przesadzam, trochę tam znam. ;p)
Mikaze
Dostajesz bana za mieszkanie niedaleko Stargardu Szczecińskiego, gdyż ciekawi mnie, gdzie w takim razie mieszkasz. ;3
Yumi
Dostajesz bana za mieszkanie w Gdańsku, gdyż to daleko ode mnie ido tego nad morzem, a morze i ja - delikatnie mówiąc - nie przepadamy za sobą. ;o



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

98Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:29 pm

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za przesadę, bo ja lubię przesadzać. Te emocje...

99Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:29 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za znanie trochę swojego miasta, bo ja mimo swojej ułomności, moje miasto znam na wylot. ^^

Ban za to, iż lubisz przesadzać, gdyż ja to robię nieumyślne, jak w zasadzie wszystkie czynności jakie wykonuję. ;o;



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 9:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

100Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 4 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 9:30 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że swoje miasto znasz na wylot, bo ja tak jakby też, przynajmniej te miejsca, które trzeba. x3

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 26]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach