Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Go down  Wiadomość [Strona 26 z 26]

626Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sob Sie 17, 2013 1:18 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty tutaj zaglądasz, a ja dziś dopiero wracam po lekkim załamaniu.

627Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sob Sie 17, 2013 7:46 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za niezaglądanie tu, bo ja też powoli przestaję tu zaglądać, bo nikt się tu nie udziela, a jeszcze jakiś czas temu byłam tu codziennie i nikogo nie było, więc stwierdziłam, że to nie ma sensu i wpadam teraz tylko raz na jakiś czas ._______________.

http://cannimali.tumblr.com/

628Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 18, 2013 8:24 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie masz zaczerwienionych i przekrwionych od płaczu oczu, bo ja tak i jest to dość uciążliwe, gdyż nie mogę się nigdzie ruszyć.

629Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 21, 2013 8:42 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż masz w większości rację, ponieważ moje oczy nie wyglądają najgorzej, ale są mocno zaczerwienione, choć.. u mnie z kolei z innego powodu.

http://cannimali.tumblr.com/

630Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 21, 2013 10:35 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie miałaś dość długiej jak na siebie przerwy w SF i tymże forum z powodu... Właściwie bez powodu.

631Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pią Sie 23, 2013 11:01 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za takową przerwę, gdyż nie tylko Ty ją miałaś.

632Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 26, 2013 4:41 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za bycie moderatorem, gdyż ja jestem zwykłym użytkownikiem.

633Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 26 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 26, 2013 4:52 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za banowanie kogoś, bo coraz mniej istot to robi, jak nie już nikt. ;-;

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 26 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach