Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 25 z 26]

601Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:30 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za takową ochotę, bo ja właśnie obejrzałam 18 odcinek i zastanawiam się, co pooglądać teraz. ;____;

602Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:32 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za zastanawianie się, bo ja chyba zaraz skończę Beelzebuba lub Toaru, ale jakoś mój mózg mówi mi, aby zaczęła od nowa Shingeki. ;__;

603Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:34 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Twój mózg chce obejrzeć Shingeki, bo ja biorę się właśnie za 6 odcinek Danganronpy. ;w;

604Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:35 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za wspomnienie o Ronpie, bo mnie oświeciłaś i idę zobaczyć ten odcinek. ;w;

605Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że najprawdopodobniej go oglądasz, bo ja również, choć oglądałam go już wcześniej, jednak bez tłumaczenia, ale i tak wiem mniej więcej o co chodzi. .3.

606Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 5:09 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za obejrzenie tego bez tłumaczenia, bo ja zawsze czekam na nie, oraz za to, że jestem ciekawa, czy ty też wiesz kto jest sprawcą. xD

607Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 5:20 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za ciekawość, bo domyślam się i chyba wiem, ale nie jestem do końca pewna. x3

608Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 5:30 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za domyślanie się, bo jakby spojrzeć, to nietrudno, no ale bywa różnie. ;w; Powiedziałabym, ale nie będę spoilerować. ,____, Zapomniałam o Inu to Hasami. ;0; Opuściłam się w tym sezonie. ;__;

609Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 8:46 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż Ty pewnie nie robiłaś właśnie sygn w swoim nowym warsztacie, bo ja tak:3

http://cannimali.tumblr.com/

610Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 8:50 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie myślisz teraz, jak i od czego zacząć pisanie, bo ja tak, a chciałbym jeszcze dziś odpisać znajomej do opowiadania. D:

611Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 11:11 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty pewnie ogarniasz kto jest kim, bo ja nie za bardzo i nie wiem kogo właśnie banuję.

612Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 11:14 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty tego nie ogarniasz, bo ja wręcz przeciwnie i dobrze wiem kto tutaj jest kim.~

613Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 11:16 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że wiem tylko kim jest Visser, bo Ty znasz tutaj wszystkich...

614Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 11:52 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że wiesz tylko kim jest Visser, bo ostatnio chyba pisałam Ci kto jest kim. .-.

615Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 14, 2013 3:30 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za to, że wiesz kto tu jest kim, bo również to wiem. ;w; Wiedziałam wszystko już w zasadzie na samym początku, tylko EjRenee była dla mnie tajemnicą. ;-;

616Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 14, 2013 4:08 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie wywołałaś sobie niechcący skurczu w nodze, bo ja tak i teraz boli mnie przy chodzeniu. T^T

617Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 14, 2013 6:32 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za skurcz na nodze, bo ja miałam niedawno dość mocny w ramieniu. ;-;

618Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 14, 2013 6:47 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za skurcz, bo mnie strasznie boli kark ;_____________;

http://cannimali.tumblr.com/

619Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 14, 2013 7:11 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za ból karku, bo mnie on bolał ostatnio. ;-;

620Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 15, 2013 10:15 am

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za to, iż nie wiem jak Ty, ale ja jestem załamana aktywnością na tym forum, bo tak pusto jest zawsze. ;__;

621Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 15, 2013 10:19 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że masz rację, co do tego, bo faktycznie jest tu strasznie pusto i zwykle udzielamy się tylko my, co jest dobijające. ;_;

622Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 15, 2013 12:10 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za avatar, bo kiedyś miałam ten sam obrazek na wygaszaczu w telefonie. ,-,

623Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 15, 2013 12:54 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty go miałaś na wygaszaczu, bo ja chętnie ustawiłabym sobie jako tapetę w telefonie, ale nie chce mi się zgrywać jednego obrazka na telefon, a większa ilość jest u mnie niedopuszczalna, ponieważ nie mam zamiaru potem znowu czyścić pamięci z niepotrzebnych obrazków. D:

624Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pią Sie 16, 2013 1:10 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za to, iż nikt od takiego czasu Ciebie nie zbanował, bo zaczynam się martwić, czy to forum przetrwa...

625Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 25 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pią Sie 16, 2013 4:30 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za martwienie się, bo również się trochę martwię i denerwuję.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 25 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach