Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 24 z 26]

576Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:01 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie siedzisz na rogu łóżka, ze spadającą stopą, gdyż Twój pies rozłożył się na nim i do tego leży również przy Tobie, bo mój tak, ale nie mam serca go zrzucić. D:

577Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:03 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że nie masz serca go zrzucić, gdyż zazdroszczę Ci tego dylematu, ponieważ chciałabym, aby taki pies i mnie zrzucał z łóżka. :c

578Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:05 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że byś tak chciała, bo jednak gdybyś miała takiego psa, to szybko byś zmieniła zdanie, gdyż takie siedzenie jest uciążliwe, choć mimo wszystko fajnie jest mieć takiego słodkiego psiaka. ;w;

579Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:07 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za pisanie o psach, bo ja swojego bardzo, ale to bardzo nie lubię i teraz jestem na wakacjach od tego wstrętnego stworzenia. ,__,

580Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:10 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za nielubienie swojego psa, gdyż bardzo chętnie bym go przygarnęła, jeśli tylko pozwolisz. ;3

581Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:10 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban dla Ciebie za chęć przygarnięcia go, bo z chęcią Ci go oddam. :3

582Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:13 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty swojego psa z chęcią oddasz, bo ja mojego bym nie oddała, nawet pomimo tego, że przed chwilą zaczął mi chrapać, czego u niego nie znoszę. D:

583Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:15 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że nigdy byś nie oddała swojego psa, gdyż ja psa Yumi też nikomu nie oddam, kiedy tylko przyjadę po niego do Gdańska. xD

584Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:21 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za wspomnienie o Gdańsku, bo przypomniałam sobie, że w jakiś dziwny sposób IP z moje laptopa jest błędnie i mi mówi, że mieszkam w jakiejś wsi w środku Polski. ;__; A, i jeszcze ban za chęć tego psa, bo zapraszam serdecznie. xD

585Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:32 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż przypomniało mi się, że to chyba Ty byłaś na Animatsuri - wybieram się za rok, jeśli też będziesz możesz mi podrzucić to 'wstrętne' według Ciebie stworzonko. ;3

586Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:35 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że wybierasz się na Animatsurii za rok, bo ja też miałam takowe plany, choć nie wiem, czy wypalą. .-.

587Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:39 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż planujesz się tam wybrać za rok, bo ja bym chętnie tam również pojechała, tylko zależy, czy mój Ukeś będzie chciał. xD Sama nie jadę. ;_;

588Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:41 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że przypomniałaś mi właśnie powód, dla którego mogę nie jechać, bo ja właśnie sama też nigdzie nie pojadę. ;_;

589Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:43 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za to, iż ty również sama nigdzie nie pojedziesz, bo gdybym nie namówiła Ukesia i takiej jednej (xD), to by mnie na Animatsuri nie było. T^T Nigdy w życiu, ja, sama, w Warszawie. ;-;

590Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:45 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty przynajmniej masz kogo namówić, bo ja niespecjalnie. ;_;

591Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:47 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za takie uważanie, gdyż jako, że moim szanownym koleżankom się nie bardzo podobało, to ja również nie mam kogo. ;_;

592Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:48 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że zastanawia mnie dlaczego im się nie podobało oraz za to, że w takim razie jesteśmy w podobnej, a raczej takiej samej sytuacji. ;_;

593Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:51 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za chęć wiedzy, bo mogę powiedzieć, że sama nie wiem, oraz za to, iż przez to całe pisanie o konwentach przypomniał mi się sprzedawca z Kotori któremu nigdy nie wybaczę tej zniewagi i zmuszę Ukesia, aby ze mną pojechał, abym mogła się odegrać. ;-; (ja zua)

594Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:58 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana chęć zemsty w przyszłym roku, gdyż teraz zastanawiam się czy mam jechać, czy też lepiej nie... ;o

595Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 3:59 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za zastanawianie się nad tym, bo ja z kolei zastanawiam się nad tym, czy naprawdę Madoka ma tylko trzy tomy. D:

596Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:01 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię napisanie o Madoce, bo przypomniał mi się koleś, który wlazł do nas na Animatsuri przy puszczaniu amvów, a był akurat amv z tej serii i zaczął krzyczeć która umrze. xD Koniec wspominania, bo to nudne. ;-;

597Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:03 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wspominanie, bo dla mnie to wcale nie jest nudne oraz za to, że pewnie nie załamujesz się właśnie z powodu, że oglądasz ostatni przetłumaczony odcinek Shingeki no Kyojin, bo ja tak, gdyż cholernie mi się to anime spodobało. D:

598Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:11 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za oglądanie anime, gdyż ja w tej chwili mam fazę na książki.

599Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:21 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie pstrykasz sobie właśnie folią bąbelkową, bo ja tak i bolą mnie już palce. ;_;

600Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 24 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 4:26 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za poprzedniego bana, bo nie wiedzieć czemu dostałam ochoty zobaczenie wszystkich odcinków od nowa. T^T

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 24 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach