Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 13 z 26]

301Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:09 am

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban, bo ciekawi mnie, czy ktoś zauważył, że doszły rangi. ;w;

http://longaiku.tumblr.com/

302Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:10 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za ciekawość, bo oczywiście, że ktoś zauważył, a tym kimś jestem jaxD jestem fanatykiem I love you 
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

303Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:10 am

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bana, bo zdążyłam zauważyć ;3;
Ban za serce na końcu bana, bo jest takie... głupkowate xD



Ostatnio zmieniony przez Yuki dnia Sro Sie 07, 2013 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz

304Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:10 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że to zauważyłaś, bo ja też. ;o;

Banuję Cię za zastanawianie się kim jestem, bo na sf noszę nick Sindey.

305Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:12 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za bycie Sindey, z którą sobie piszę na sf.^
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

306Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:12 am

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bycie Sindey, bo teraz już wiem kim jesteś~
Ban za wyprzedzanie mnie, bo ciągle to robisz i ban za te ptaszki, bo mi się podobają ;-;



Ostatnio zmieniony przez Yuki dnia Sro Sie 07, 2013 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz

307Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:12 am

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż jestem zbyt leniwa, żeby cofnąć się o stronę, żeby sprawdzić swoją rangę, dlatego dodaje w tym celu tego oto bana. xD

308Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:12 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że mój nick wszystko wyjaśnia .-. Miło, że ktoś mnie rozpoznał. xD

Banuję Cię za to, że masz już jedną gwiazdkę, a u mnie świeci pustkami. ;o;



Ostatnio zmieniony przez wchorymsadzie dnia Sro Sie 07, 2013 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz

309Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:13 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie wróciłaś właśnie ze spaceru z psem, bo ja tak i miałam problem z dostaniem się do domu przez pająka. .-.

310Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:13 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż wysłałam Ci zaproszenie do znajomych na tym forum.^

Banuję Cię za ponawianie wczorajszego tematu o pająkach, bo nie chcę ich widzieć na swe oczy ;__________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

311Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:16 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za słowo "pająk", bo takie stworzonka mogą sobie żyć, ale na bezpiecznej odległości od mojej osoby ;-;

312Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:17 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie chcesz ich widzieć, bo ja też nie, a ten siedzi akurat przed wejściem do domu. ;_;
Daję Tobie bana za to, że pozwalasz im sobie żyć, a ja nie. .-.

313Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:17 am

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Visser
Dostajesz bana za brak chęci kontynuacji tematu o pająkach, gdyż ja też jej nie przejawiam. x(
wchorymsadzie
Dostajesz bana za pozwolenie na życie tym gadom, gdyż ja bym je najchętniej dobiła, jeden po drugim. ;_;
Mikaze
Dostajesz bana za wrednego pająka, który nie daje Ci wejść do domu, gdyż zastanawia mnie, czy piszesz z komórki. ;3



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Sro Sie 07, 2013 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz

314Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:17 am

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bana, bo w zupełności się z nim zgadzam ._.
Ban za posiadanie jednej gwiazdki, bo ja nie mam cx

315Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:18 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że nie masz ani jednej gwiazdki, bo ja też nie. ;o;

316Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:20 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie masz gwiazdki, a ja mam i to wszystkie. .3.

317Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:21 am

Yuki

Yuki
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za posiadanie wszystkich gwiazdek, bo jesteś moderatorem -3-

318Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:24 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za ban, bo to nie zmienia faktu, iż jesteś nowicjuszem i ja też. xD

319Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:25 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Was za banowanie, bo ja chwilowo znikam, gdyż planuję zrobić sygnaturę na forum. .-.

320Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:26 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za zniknięcie, bo ja też znikam na jakieś pięć minut, żeby zmyć żel.

321Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:26 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż na chwilę znikasz, bo ja też, bo idę coś wszamać ;w;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

322Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:29 am

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że idziesz coś wszamać, gdyż ja przez obejrzenie rano pewnej reklamy ledwo co dokończyłam sałatkę. >.<

323Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:36 am

wchorymsadzie

wchorymsadzie
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za Twojego bana, bo zastanawiam się jaka to reklama. ;-;

324Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:38 am

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za ciekawość, gdyż była to reklama maści na grzybicę, idealna do posiłku. -_-

325Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 13 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:43 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że obrzydzają Cię takie rzeczy, bo mnie już dawno przestały obchodzić.^

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 13 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach