Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 23 z 26]

551Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sob Sie 10, 2013 10:01 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie jesteś taką idiotką jak ja, która pomimo bólu pleców dalej garbi się przed laptopem. ;w;

552Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sob Sie 10, 2013 11:14 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za ból pleców, gdyż mnie od dłuższego czasu boli kręgosłup i też specjalnie o niego nie dbam. ;x

+Aika
Wybacz, kwestia przyzwyczajenia. xD

553Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sob Sie 10, 2013 11:35 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za mówienie o kręgosłupie, bo ja osobiście mam skoliozę od wielu lat i jakoś mnie to nie interesuje i też się garbię przed laptopem .____________.

http://cannimali.tumblr.com/

554Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 1:08 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie podłamałaś się właśnie, zgodnie z przypuszczeniami, po czytaniu mang shojo, bo ja tak i stwierdzam, że jest to denerwujące, iż zawsze muszę tak reagować.

555Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 2:23 am

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, że się podłamałaś po czytaniu mangi shoujo, bo ja uwielbiam ten gatunek i mogę rzec, że jest moim ulubionym i jeszcze nigdy nie zareagowałam negatywnie po przeczytaniu takiej mangi. xD (krzyczenie na cały dom, z powodu debilizmu głównego bohatera/bohaterki się nie liczy, prawda? ;-;)
 

556Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 8:45 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że uwielbiasz ten gatunek, bo ja tak samo i mogłabym czytać takowe mangi całymi dniami (co zresztą robię), ale zwykle po jakimś czasie robi mi się źle z pewnego powodu. ;_;

557Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 1:34 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż Ty pewnie właśnie nie pijesz cydru, bo ja tak i mi bardzo smakuje:3

http://cannimali.tumblr.com/

558Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 2:21 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za bana, gdyż właśnie zrobiłaś mi smaka na cydr. :c

559Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 3:45 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż nabrałaś na niego ochoty, bo już go nie mam, a napiłabym się więcej T^T

http://cannimali.tumblr.com/

560Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 8:25 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie cieszysz się z faktu, że jutro powinna przyjść Twoja przesyłka, bo ja tak i chyba pójdę szybciej spać, by mieć mniej czasu do czekania.

561Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Nie Sie 11, 2013 8:45 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż masz rację, bo aktualnie nic nie zamawiałam i ciekawi mnie na cóż takiego czekasz, o ile mogę wiedzieć.^

http://cannimali.tumblr.com/

562Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 8:20 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za ciekawość, bo rzecz jasna możesz wiedzieć, a są to tym razem mangi, na które czekam już od środy zeszłego tygodnia. :3

563Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 8:31 am

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że otrzymasz wkrótce zamówione mangi, gdyż mnie na takowe nie stać i strasznie Ci ich zazdroszczę. T^T

564Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 9:36 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że mi zazdrościsz, bo ja wydałam na nie ostatnie oszczędności i jestem obecnie spłukana. TwT

565Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 12:37 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

 Banuję Ciebie za zakup mang, bo ja właśnie niedługo zaraz po nie jadę do empika lub martasa i też będę spłukana. ;-;

566Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 12:48 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za wyprawkę do empika, albo gdzieś tam, bo ja zamiast tego od czternastu godzin bez przerwy czytam opowiadania dramione i nie mam dość, bo je kocham <3

http://cannimali.tumblr.com/

567Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 4:53 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie oglądasz właśnie świetnego anime, bo ja tak i mnie wciągnęło. :3

568Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 7:38 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za bana, gdyż masz rację - ostatnio mam fazę na Simsy i namiętnie w nie gram od dwóch dni. ;o

569Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 8:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wspomnienie o Simsach, bo ja po pewnym zdarzeniu je znienawidziłam i chwilowo nie mam zamiaru w nie grać. ;_;

570Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Pon Sie 12, 2013 11:39 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za chwilowe nienawidzenie Simsów, bo ja je zawsze lubiłam, tylko teraz nie mam zbyt dobrego laptopa na tę grę, poza tym bez dodatków gra się dość nudno, a ja swój jedyny do trójki gdzieś zgubiłam .________________. a do dwójki wszystkie są pochowane gdzieś, gdzie nawet nie wiem gdzie ich szukać, masakra .___________________.

http://cannimali.tumblr.com/

571Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 10:19 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wspomnienie o dodatkach, bo ja właśnie przez nie mam dość tej gry, gdyż strasznie mnie one pewnego razu zdenerwowały. ._.

572Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 11:03 am

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie, że dodatki do tej gry Ciebie zdenerwowały, oraz za pisanie o tej grze, bo ja od dłuższego czasu w to nie grałam i nawet nie rozpakowałam nowo zakupionego dodatku, którego dostałam z kilka tygodni temu. T^T

573Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 2:18 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty się pewnie nie cieszysz, że dziś przyszła do Ciebie w końcu paczka, bo ja tak i zaraz po skończeniu oglądania biorę się za czytanie. =w=

574Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 2:37 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Cię za to, iż przyszła do Ciebie paczka, bo moja z moim zamówieniem przyjdzie pewnie dopiero za kilka dni. ;_;

575Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 23 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 13, 2013 2:49 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie miałaś wczoraj prąd, a ja nie i przez to musiałam czytać książkę przy latarce do czasu aż niespodziewanie koło 2 oświetlenie wróciło. ;o

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 23 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach