Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 6 z 26]

126Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:03 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za jakieś wstrętne robactwo latające tuż przed Twoim nosem, bo u mnie tego dziadostwa jest pełno i czasami reaguję na nie bardzo gwałtowniexD
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

127Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:05 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za reagowanie gwałtownie, bo ja zazwyczaj krzyczę, a później lata po całym pokoju wszystko co mam pod ręką -.-

128Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:07 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za banowanie, kiedy to ja piszę z pewną osobą. ;w;

129Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:08 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za mówienie o robakach, bo przypomniało mi to o wczorajszej nocy, kiedy latałam między 3 a 4 nad ranem latałam przy włączonym świetle na fulla, z miotełką po pokoju w polowaniu na pająki, bo zobaczyłam aż dwa i się przeraziłam okropnie, bo ja się boję tych stworzeń ;_________; no i generalnie zrobiłam mini remont w swoim pokoju, przepatrzyłam wszystkie kąty i dopiero, gdy przeszukałam cały pokój, poszłam spokojnie spać T^T

Banuję Cię za pisanie z kimś, bo ja robię w tym momencie miliard rzeczy naraz ;o;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

130Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:09 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za przemeblowanie pokoju, bo ja dzisiaj to zrobiłam i znalazłam pod łóżkiem pięć czarno-żółtych pająków...

Schiza do końca życia, pewnie mnie w nocy obserwowały i planowały jakby mnie zjeść. Dzisiaj je odkurzaczem wciągnęłam i od razu wyrzuciłam worek z niego O.O



Ostatnio zmieniony przez EjRenee dnia Wto Sie 06, 2013 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

131Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:10 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za to, iż w tych godzinach walczyłaś z pająkami, bo ja wtedy walczyłam z ogromną ćmą. T^T

Ban dla Ciebie za czarno-żółte pająki w pokoju, bo ja, gdybym takie miała to bym zmieniła pokój. ;-;



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 10:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

132Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:10 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za znalezienie jakiś kolorowych obleśnych pająków, bo ich szczerze, z całego serca nienawidzę i ich widok wywołuje u mnie zawsze atak paniki ;_________;

Banuję Cię za walkę z ćmą, bo ja akurat ćmy uwielbiam, są takie miluśkie<3
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

133Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:12 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za ataki paniki na widok pająków, gdyż znam ten ból, też ich szczerze nienawidzę i się nimi brzydzę. ;_;

134Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:13 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za panikę przez pająki, bo ja je lubię, ale tylko za szkłem i jak jestem w bezpiecznej odległości ^^

135Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:14 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za lubienie ich, bo ja się ich boję nawet na zdjęciach ;________________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

136Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:14 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Was za pisanie o pająkach, bo przypomniały mi się teraz moje traumatyczne przeżycia z nimi i spotkania z bardzo bliska. ;_____________;

137Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:15 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za traumatyczne przeżycia z tym dziadostwem, bo nie chcę wiedzieć co to była za sytuacja, bo już mam wrażenie, że coś mi po nodze chodzi Sad 
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

138Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:16 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za mowienie o pajakach, a ja mam arachnofobie ;-;

http://chihiri0s.tumblr.com

139Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:16 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie chcesz wiedzieć, bo słusznie. ;__;
Daję Tobie bana za arachnofobię, bo też ją mam.

140Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:18 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję was za to na a, bo ja tego nie mam (na szczęście).

141Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:18 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za posiadanie arachnofobii, bo i ja ją mam, a wczorajszej nocy prawie mnie sparaliżowało na ich widok T^T

Banuję Cię za to, że jej nie masz, bo nie wyobrażam sobie jak można się ich nie bać;c
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

142Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:21 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie naszło Cię na jakieś romansidło, gdyż mnie owszem i nie mogę znaleźć odpowiedniego. ;_;

143Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:22 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że nie możesz znaleźć, bo mogę polecić "PS Kocham Cię", ale tylko książkę, bo film jest do du*y.

144Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:22 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż nie masz racji, bo ja na romansidła zawsze mam ochotę, gdyż je uwielbiam:3

Banuję Cię za polecanie jakiegoś filmu, bo ja miałam na myśli anime, bo ja osobiście tylko takie romanse lubię.^
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

145Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:22 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za takową ochotę, bo ja w pewnym sensie jestem ekspertką w anime/filmach/mangach tego gatunku. ;-;

Dostajesz bana za to, iż zawsze masz na nie ochotę, gdyż ja również. ~

146Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:23 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za uwielbianie romansideł, bo ja też je lubię, ale tylko takie... dobre Very Happy

147Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:25 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za polecenie mi filmu, gdyż chodziło mi o anime, ale i tak dziękuję za podpowiedź. ;3

148Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:25 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż nie wiem jak Ty, ale ja właśnie siedzę na odcinku, w którym się użeram z Debrą, której nienawidzę i mi kogoś przypomina z zachowania T^T
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

149Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:25 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za to, iż Ty pewnie nie rozpaczasz przez to, że prawdopodobnie widziałaś wszystkie anime z gatunku romans, bo ja owszem i idę szukać jakiejś mangi. TT~~TT

150Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 6 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:26 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za prawdopodobieństwo, że widziałaś wszystkie romanse anime, gdyż może podrzucisz mi jakiś dobry tytuł? :3



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach