Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 16 z 26]

376Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 4:18 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za zastanawianie się, bo możliwe, iż ja będę. ;3
Miłego wypadu.~

377Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 4:24 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż możliwe, że będziesz i dzięki I love you  *żegna się*
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

378Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 5:31 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż Ciebie pewnie nie ugryzł komar w łokieć, bo mnie tak. T^T

379Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 5:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że masz rację, bo mnie nie ugryzł oraz za to, że pewnie nie skończyłaś właśnie pisać regulaminu, a ja tak i idę zająć się kolejnymi działami. .-.

380Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:11 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Witajcie dziewuszki ^^


Ban za to, że Ty pewnie teraz nie siedzisz w samej bieliźnie, przy wiatraku i nie popijasz sobie zimnej wody, bo ja tak, a nadal jest mi gorąco -.-

381Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:15 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Witam. :3
Banuję Cię za to, że masz trochę racji, bo ja siedzę ubrana przed wiatrakiem i staram się coś zrobić, by na moim forum pokazywały się sygnatury. D:

382Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:23 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za robienie własnego forum, gdyż ja również takie mam. ~

383Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:24 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że również masz własne forum, bo ja chyba swoje skończyłam i tylko potrzebuję w dwóch kwestiach pomocy Ari.

384Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:24 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że Ty pewnie teraz nie siedzisz i nie tańczysz jak jakaś naćpana osoba na krześle, bo ja tak i czuję się znakomicie ;D

385Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:25 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za tańczenie, bo ja takie rzeczy robię niezwykle rzadko. D;

386Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:27 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że robisz to niezwykle rzadko, bo ja nigdy. .-.

387Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:33 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż ty pewnie nie cieszysz ze zlicencjonowania pewnego tytułu mangi, bo ja tak, gorzej z moim portfelem. TT~~TT

388Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:33 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że zastanawia mnie o jaki tytuł chodzi. D:
Znam ten ból. ;_;

389Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:35 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty pewnie nie zakochałaś się w piosence zespołu, którego kompletnie nie znasz, bo ja tak i jest fajniee ^^

390Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:45 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za zakochanie się, bo ja właśnie ma podobnie. x3

391Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 6:51 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że masz podobnie jak ja, bo to fajnie wiedzieć, że nie jestem sama.

392Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:13 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie zamówiłaś przed chwilą pięciu mang, bo ja tak i teraz tylko na nie czekam. <3

393Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:23 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że masz rację, bo ja zamówiłam 7 książek i 2 płyty i wiem, że moja skarbonka będzie puściutka... (so sad)

394Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:24 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, ze Twoja skarbonka będzie pusta, bo moja również, a planuję jeszcze zakup trzech książek. ;-;

395Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:24 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za mieszkanie w Szczecinie, bo ja nigdy tam nie byłam. :<

http://longaiku.tumblr.com/

396Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:27 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za uważanie, że mieszkam w Szczecinie, bo ja tam nie mieszkam. ._.

397Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:31 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za to, że tam nie mieszkasz, bo mieszkasz niedaleko niego, ale mi pisałaś, że w Szczecinie. ;-;

http://longaiku.tumblr.com/

398Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:34 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie będę dyskutować, bo mi grozisz banem i brakiem pomocy. XD

399Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:35 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, że właśnie pewnie wypalasz sobie oczy avatarem, którego kazałaś mi sobie zrobić, który to całkowicie mi nie wyszedł, bo Ci współczuję. TOT

Dostajesz bana za to, że Ariś Tobie grozi banem, bo mi pewnie też będzie jak zobaczy to coś. ,-,

400Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 16 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:37 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że najwidoczniej obie jesteśmy zagrożone. ,_,

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 16 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach