Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 17 z 26]

401Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:38 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie zakończyłaś dziś ważnej znajomości i nie wyjesz do poduszki, bo rodzice mają gości i nie chcesz, żeby Cię słyszeli.

402Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 7:39 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za zakończenie jakiejś ważnej znajomości, oraz za wycie do poduszki, bo ja pomimo wypalenia oczu Arisia jestem nie wiedzieć czemu szczęśliwa. ;0;

403Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:16 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie rozbawiła Cię właśnie pewna rozmowa, a mnie tak. ;;w;;

404Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:22 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za to, że rozbawiła Cię pewna rozmowa, bo nie wiem, o co chodzi. ;^;

http://longaiku.tumblr.com/

405Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:22 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za byciem Arisiem-kopiarzem, który kopiuje moje wypowiedzi. XD

406Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:24 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za bana, bo Ty już powinnaś wiedzieć, że jestem "kopiarzem". =w=

http://longaiku.tumblr.com/

407Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:26 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za avatar, bo nie bardzo mi się podoba, oraz za to, że Ariś będzie tutaj sobie banował, a ja idę wziąć prysznic. ^^

408Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:27 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że idziesz wziąć prysznic, bo ja chyba idę trochę poczytać. .3.

409Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:28 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za to, że idziesz czytać, bo nie pozwalam, byś mnie zostawił, Mężu. T^T

http://longaiku.tumblr.com/

410Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:31 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za posiadanie męża, bo wyczuwam zdradę. T^T xD Dobra, idę.

411Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:34 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że mi nie pozwalasz, bo tak czy siak nie pójdę, gdyż laptop mnie zatrzymuje, żono. xD
Daję Tobie bana za ponowne ukazywanie swoich ninjowskich zdolności. .-.

412Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:42 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie podarłaś dziś swojej ulubionej koszulki, bo ja tak i boję się,że znowu zrobi się dziura, kiedy ktoś szarpnie mnie za rękaw. T^T

413Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:57 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za podarcie ulubionej koszulki, bo zastanawiam się, czy to z powodu zakończenia wcześniej wspomnianej znajomości. .-.

414Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 8:59 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za takowe zastanawianie się, gdyż nie, podarłam ją o ogrodzenie i dopiero zabrałam się za szycie. xD

415Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:02 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wyjaśnienie mi, bo akurat nie pomyślałam o takiej wersji wydarzeń. x3

416Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:07 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za Vincenta w avatarze, bo lubię tę postać. ~

417Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:10 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że go lubisz, bo ja wręcz uwielbiam. <3

418Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:20 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że go uwielbiasz, gdyż aż sprawdzę, z jakiego anime on jest. ;3
(Znalazłam.)

419Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:21 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że poinformuję Cię, iż jest on z anime i mangi Pandora Hearts, które zresztą należą do moich ulubionych. < 3

420Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:23 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że 'Pandora Hearts' to Twoja ulubiona manga i anime, gdyż powoli zabieram się za anime (na mangę mnie nie stać :c) i mam nadzieję, że będę miała do podobne odczucia. :3

421Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:30 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wspomnienie o mandze, bo ja akurat ją zbieram, gdyż muszę ją mieć i wiedzieć, jak wszystko się potoczy, a dzisiaj między innymi zamówiłam dziś 6 tom. *-*

422Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:38 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za banowanie, bo ja w tym czasie brałam prysznic. ;^;

http://longaiku.tumblr.com/

423Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:39 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za branie prysznica, bo ja go brałam już wcześniej. .w.

424Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:41 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Ban za liczbę postów, bo masz ich chyba najwięcej na całym forum. Jestem z Ciebie dumna, Mężu. ;v;

http://longaiku.tumblr.com/

425Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 17 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:43 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że przez Ciebie zorientowałam się, że faktycznie tak jest i za bycie ze mnie dumną, bo cieszy mnie to, żono. ;^;

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 17 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach