Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 18 z 26]

426Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:43 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za posiadanie męża, gdyż kiedy wpadnie tu Yumi to będzie zazdrosna! ;3

427Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:45 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie zastanawiasz się jak zacząć opowiadanie, bo ja tak i muszę w końcu coś wymyślić, bo koleżanka czeka na moje odpisanie. TwT

428Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:52 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za pisanie opowiadania, bo ja również się do takiego szykuję, ale najpierw pewna osoba musi wrócić z Chorwacji. T^T

429Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:53 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za szykowanie się do tego, bo ja robię to już od kilku miesięcy. T^T

430Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:54 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za planowanie tego od kilku miesięcy, ja to z przyjaciółką planuję od.. miesiąca, a samo forum jest już gotowe od kilku tygodni. xD

431Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:56 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że jednak Was pobiłam jeśli chodzi o czas oraz za to, że zastanawia mnie co to za opowiadanie i o czym jest, będzie. ;w;

432Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:57 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za ciekawość, bo jak na mój gust, nie chcesz wiedzieć. ,-,

433Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 9:59 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że się mylisz, bo chcę. ;-;

434Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:20 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban dla ciebie za ciągłą ciekawość, bo mogę powiedzieć, że będzie to opowiadanie.. szołnen aj. XD

435Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:26 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że będzie to takowa tematyka, bo ja ją bardzo lubię oraz za to, że pewnie nie wiesz, ale właśnie skończyłam pisać. *-*

436Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:40 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Dostajesz bana za lubienie tejże tematyki, bo muszę przyznać, że ja ją uwielbiam i chyba w dniu (nocy? o.o) dzisiejszym powtórzę sobie pewne ulubione anime spod tego gatunku. ~

437Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:42 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty ten gatunek uwielbiasz, bo ja szczególnie lubię co poniektóre pairingi.

438Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:43 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za lubienie niektórych paringów, bo ja akurat w zasadzi nigdy nie paringuję postaci z 'normalnych' serii.

439Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:48 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty nigdy tego nie robisz, a ja właśnie tak, albo raczej slashuję wiele postaci. ;w;

440Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 10:50 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, że Ty tutaj prawdopodobnie będziesz, a ja idę powtarzać wyżej wspomnianą serię. ;w; Dobranoc. ~

441Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:02 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za mylenie się, bo ja właśnie uciekam, gdyż muszę wcześnie, bardzo wcześnie wstać. T^T
Dobranoc.^

442Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:43 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, że poszłaś, bo ja po obejrzeniu pierwszego odcinka wróciłam, gdyż jak mam być szczera, nie chce mi się tego potwarzać po raz bodajże piąty. ;-;

443Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Sro Sie 07, 2013 11:46 pm

Veloce

Veloce
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty teraz nie piszesz posta na inne forum ;3

444Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 12:56 am

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za art w avatarze, bo niegdyś próbowałam coś z niego zrobić, ale.. nie udało mi się, nie ma co się dziwić. xD

445Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 5:28 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za avatar, bo ma on bardzo interesujący kształt:3
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

446Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 8:21 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za banowanie w czasie, kiedy ja pewnie po raz wtóry przestawiałam budzik, który miał mnie zmusić do wstania i zaczęcia się szykować na wizytę u dentysty. T^T

447Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 9:03 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za dzisiejszą wizytę u dentysty, bo ja raczej nie chodzę do dentysty, gdyż uważam, że moje zęby tego nie potrzebują .________________.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

448Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 9:16 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że Ty nie chodzisz, bo ja pomimo mojej starości byłam u niego pierwszy, tfu, drugi raz w życiu, gdyż jeden mój ząb tego potrzebował. Niestety. ;___;

449Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 9:26 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż Twój ząb tego wymagał, bo ja chyba mam zwichniętą kostkę i będę musiała się wybrać do lekarza, bo mnie boli już od miesiąca ._______________.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

450Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 18 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 9:31 am

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że boli Cię kostka od miesiąca, bo w takim razie faktycznie powinnaś do niego iść i to jak najprędzej. ._.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 18 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach