Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 9 z 26]

201Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:18 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż zastanawiam się czy też masz takiego świra na ich punkcie i gadasz z nimi jak z przyjacielem na całkiem poważne tematy, bo ja tak<3
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

202Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:19 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Daję Tobie bana za ilość postów, bo praktycznie cały czas mamy taką samą. .-.

203Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:20 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że masz prawie taką samą liczbę postów jak Visser, bo ja mam trochę mniejszą.

Otóż było tak, że gadałam do kota, a ona mi miauczała w odpowiedzi na wszystko co mówiłam. Była jak przyjaciel, jak ktoś kogo znam od kołyski. Ale niestety odeszła i wszystko przeszło na biedną Claudy ^^



Ostatnio zmieniony przez EjRenee dnia Wto Sie 06, 2013 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

204Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:20 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za pewne zgadywanie, bo raczej nigdy nie domyślisz się kim ta osoba jest. :3

205Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:25 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że Ty pewnie nie zastanawiasz się właśnie czy jechać w czwartek na osiemnastkę mojej koleżanki do niej za miasto, bo ja tak i nie mogę się zdecydować, bo ma być ponoć w ten dzień 37 stopni i nie wiem czy to dobry pomysł na imprezę, bo nie powinno się pić w takie upały alkoholu i nie wiem co zrobić T^T
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

206Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:25 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty pewnie nie musisz co jakieś 20 minut dmuchać na laptopa, by się nie przegrzał, bo ja tak i jest to denerwujące. Ośmiolatek jeszcze chodzi na szczęście, bo na telefonie głupio się pisze.

37?! Chyba zamieszkam w lodówce na ten dzień... Mam taką dużą, że się zmieszczę, gorzej z laptopem...

207Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:26 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za dmuchanie na laptopa, bo mój jest cały gorący, że aż parzy, ale będzie jeszcze musiał podziałać do ranaxD

Rene - si. nie wiem jak u Ciebie, ale w Krakowie tak .________.
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 11:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

208Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:27 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie nie postawiłaś niedawno drukarki na swoim biurku, bo ja tak i mimo że jest dość daleko ode mnie i tak epicko uderzyłam o nią łokciem, a hałas aż się rozniósł po całym mieszkaniu. T^T

+Visser
Ja bym jechała, osiemnastka to osiemnastka, jedyna w życiu. ;3 Zresztą wieczorem chyba będzie trochę chłodniej, prawda?

+Down x2:
Ja się udzielam! ;p



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 11:30 pm, w całości zmieniany 3 razy

209Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:27 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Oj biedna Ty...

Ban za uderzenie się w drukarkę, bo ja na szczęście nie mam takowej w pokoju.


Właśnie sprawdziłam i ma być 35... A ja mam dzisiaj spotkanie klasowe. Na dworze. Bez żadnego wiatraka. Mamy grać w siatkówkę... Ma-sa-kra -.-



Ostatnio zmieniony przez EjRenee dnia Wto Sie 06, 2013 11:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

210Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:29 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za nieposiadanie drukarki w pokoju, bo ja też nie mam takiego wynalazku w swoim pokoju .________.

+ ludzie udzielajcie się też w innych grach I love you 
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

211Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:30 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za + w banie, bo nie lubię dodawać -.-

212Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:31 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że nie lubisz dodawać, bo przypomniało mi to o czymś co muszę zrobić do końca sierpnia, bo inaczej będzie źle ;__________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

213Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:32 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za kolejny temat, bo ja przez hotlinkowanie sygnatur znów w nim nie jestem.

214Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:34 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za nie bycie w temacie, bo w sumie nie ma w tym momencie jakiegoś konkretnegoxD
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

215Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:34 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że nie jesteś w temacie, bo ja w nim jestem i jestem z siebie dumna, że coś ogarniam dzisiaj.

Ban za to, że uważasz, że nie ma żadnego konkretnego tematu, bo ja uważam, że temat z dodawaniem to temat bardzo dobry... i wagi państwowej.
Zagłębiając się w ten temat możemy zauważyć iż ponad 30% Polaków nie potrafi dodawać, a co dopiero odejmować, to bardzo smutne. Mój miś - Czesio - jest zawiedziony poziomem inteligencji ludzi z Polski.



Ostatnio zmieniony przez EjRenee dnia Wto Sie 06, 2013 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

216Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:35 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie wiem, jak z Tobą, ale mnie akurat wzięły duszności i ciężko mi się oddycha, co się dość często zdarza.

217Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:36 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że jest Ci duszno, gdyż mi jest trochę słabo, ale nie jest jeszcze tak źle. ;o

218Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:36 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za duszności, bo często je chyba miewasz i zastanawiam się czy nie masz jakiejś astmy czy czegoś takiego ;__________;

Banuję Cię za to, że jest Ci słabo, bo ze mną jest w sumie w porządku w tym momencie, o dziwo ;o;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

219Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:38 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że pewnie nie zauważyłaś w moim poprzednim banie, jak się rozpisałam, bo mój miś Czesio czeka na odpowiedź ;D

220Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:45 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż faktycznie nie zauważyłam opinii Twojego misia Czesia, na temat naszego społeczeństwa, ale podzielam jego zdanie, gdyż i ja jestem tym załamana ._________.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

221Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:46 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana, gdyż pewnie jeszcze trochę sobie pobanujesz, gdyż ja już się położę, bo męcząca mnie od popołudnia migrena dopiero teraz stała się naprawdę nieznośna. -.- Tak więc dobranoc wszystkim. ;3

222Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:46 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za bana, gdyż mój misio jest zadowolony Twoją opinią i tym iż podzielasz jego zdanie.

Dostajesz bana za męczącą Cię migrenę, gdyż znam ten ból i życzę Ci miłej nocy.

223Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:50 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za zadowolenie Twojego misia Czesia, bo mnie to cieszy i za życzenie Christtinie dobrej nocy, bo ja też jej życzę tego samego:3
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

224Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:51 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Egh... Taki mały miś, a ile radości mi daje.

Ban za avek, bo dopiero teraz zauważyłam, że masz jakiś o.o

225Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 9 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 11:53 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za zauważenie go dopiero teraz, bo chciałam go zrobić większym, ale coś się nie da, nie wiem czemu, btw. ja tam zawsze zwracam uwagę na avatar.^

http://cannimali.tumblr.com/

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach