Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 7 z 26]

151Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:27 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za bana, bo mogłabym dać Yumi takiego samego, gdyż mam ochotę na jakiś romansik tej nocy:3
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

152Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:27 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

O bosz... Nieogarnięta Okta...

Ban za to, że Ty pewnie teraz nie obmyślasz plany, jak po cichu dostać się do kuchni, bo ja tak i coś czuję, że będę głodować całą noc.

153Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:28 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Ban dla Ciebie za bana, bo chętnie, tylko byłabym wdzięczna, jeśli napisałabyś mi jakie już widziałaś. c:

Banuję Ciebie za problem z dostaniem się do kuchni, bo mimo, iż żeby dostać się do kuchni muszę przejść przez pokój rodziców (dziwne mieszkanie), to nie mam z tym najmniejszego problemu. ;0;



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Wto Sie 06, 2013 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

154Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:29 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za plany dostania się do kuchni, bo ja chciałabym sobie zrobić tosty, ale będzie za głośno i muszę coś innego wymyślić, bo też bym coś zjadła ;________;

Banuję Cię za avatar, bo jest większy od mojego i też bym chciała by mój był większy, ale nie mogę ustawić i smmutam z tego powodu;c
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

155Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:29 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bana, bo teraz mam ochotę na tosty -.-

156Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:30 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Yumi
Dostajesz bana za chęć pomocy spragnionej romansu Christtinie, gdyż w sumie widziałam tylko jedno - 'Sukitte ii na yo', ponieważ ogólnie gustuję w innych gatunkach. ;3
Visser
Dostajesz bana za chęć zjedzenia czegoś, gdyż ja dzisiaj mam z tym drobne problemy. ,_,
EjRenee
Dostajesz bana za avatara, gdyż niestety nie przypadł mi on do gustu. :c

Down:
Ależ śmiało możesz podrzucić jakiś tytuł. :3



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 10:32 pm, w całości zmieniany 2 razy

157Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:31 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż widziałaś tylko jeden romans, bo ja już ich w sumie też trochę widziałam i też bym mogła coś polecić, ale jak już robi to Yumi, to odpuszczę, bo pewnie więcej oglądała.^
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

158Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:33 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż Ty też mogłabyś polecić, bo przyznam, że dostałam ochoty na powtórzenie pewnej serii którą uwielbiam i mam z nią pozytywne wspomnienia, tak więc ja się zmywam i jak chcesz, możesz polecić, gdyż nie zdążę już wypisać tych tytułów. T^T Dobranoc. ~

159Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:33 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Banuję Cię za to, że u Ciebie pewnie nie był przed chwilą tata i nie kazał "napierda*ać" po klawiaturze trochę ciszej, bo u mnie był i nieźle się uśmiałam z wyrazu jego twarzy.

160Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:35 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za bana, gdyż domyślam się, ze wyglądał tak:
Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 24034_3481_500_Moj-Tata-O-2-W-Nocy
^-^

161Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:35 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za bana, bo mnie bardzo rozbawił, a moi rodzice to w sumie nigdy nie mają mi za złe tłuczenia się w klawiaturę, ani słuchania głośno muzykixD

Banuję Cię za ten przerażający obrazek, bo pan na nim przypomina mi mojego ojca, bo też jest łysy i ma przerażające spojrzeniexD
Like a Star @ heaven 



Ostatnio zmieniony przez Visser dnia Wto Sie 06, 2013 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://cannimali.tumblr.com/

162Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:35 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

buahhahahaha... Coś w tym stylu.

Ban za bana, bo mnie rozśmieszył.

Ban za to, że Twoi rodzice nie mają Ci tego za złe, bo moi mi później wypominają, że im nie daję spać.

163Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:38 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Was za pisanie, bo ja chwilowo nie orientuję się w temacie. ;-;

164Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:39 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ciebie pewnie teraz nie ugryzł komar, bo mnie tak i przeszedł mnie dreszcz i boli mnie cała ręka -.-

165Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:40 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że ugryzł Cię komar, gdyż ja jutro jadę w miejsce, w którym zapewne pogryzą mnie tzw. ślepaki, po których mam odczyn, przez który zwykle ląduję na SORze po zastrzyk. -_-

166Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:41 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za bana, bo nie wiem co to ślepaki -.-

167Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:42 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że nie wiesz, bo mi się skojarzyło ze ślepymi komarami, a potem z nabojami. .-.

168Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:43 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

EjRenee
Dostajesz bana za to, że nie wiesz, czym są ślepaki, gdyż masz prawo, ponieważ to taka potoczna nazwa tego cholerstwa, a takiej fachowej niestety nie znam. :c Są większe od muchy, szare i boleśnie gryzą. >.<
Mikaze
Dostajesz bana za skojarzenie tych owadów z nabojami, gdyż ja na to jeszcze nigdy nie wpadłam, zapewne dlatego, że od początku wiedziałam, czym to dziadostwo jest. ;o;



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

169Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:44 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Em... Wolałabym ich nie spotkać.

Ban za to, że wyjaśniłaś co to ślepaki, bo bym nie wiedziała do końca swego marnego życia -.-

170Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:45 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za mówienie o jakiś ślepakach w czasie, gdy ja wypisywałam Christtinie jakieś romansidełka, które oglądałam i są w porządku, bo Yumi już sobie poszła... więc... masz.^

nie ma ich dużo, bo zaledwie kilka, ale dobre i to ;_________;  + kolejność przypadkowa.

*Sukitte Ii na yo
*Kaichou wa Maid-sama!
*Kimi ni Todoke
*Lovely Complex
*Vampire Knight (ja tam lubię, a dużo osób narzeka na to anime;o; )
*Tonari no Kaibutsu-kun (Haru<3)
*Tasogare OtomexAmnesia
*Inu x boku ss

+ aktualnie oglądam Toradora i Hatenkou Yuugi (to pierwsze ponoć dobre, a to drugie jak narazie nie mam zdania.______.)
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

171Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:47 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że pewnie nie śmiejesz się właśnie z czegoś, co przeczytałaś, bo ja tak. x3

172Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:48 pm

EjRenee

EjRenee
Nowicjusz
Nowicjusz

Ban za to, że Ty pewnie nie zaczęłaś przed chwilą śpiewać głośno piosenki, którą masz w myślach, bo ja tak i teraz tylko czekam na reakcję domowników *.*

173Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:51 pm

Raziel

Raziel
Nowicjusz
Nowicjusz

Mikaze
 Ban za śmianie się z tajemniczego i prześmiesznego tekstu, kiedy ja zabijam pająka pożerającego komara.~
EjRenee
 Ban za głośne śpiewanie piosenek, gdy u mnie szaleje burza.~

174Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:51 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że w końcu jesteś, bo nawet nie wiesz, jak się cieszę. *O*

175Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 7 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Wto Sie 06, 2013 10:52 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Mikazie
Dostajesz bana za to, że u Ciebie szaleje burza, gdyż nawet nie wiesz, ile bym dała za porządną burzę. *-*
Mikaze
Dostajesz bana za ilość postów, gdyż przewyższa ona moją. ;o

+Visser
Dziękuję bardzo. :3



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Wto Sie 06, 2013 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach