Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Dajemy bana użytkowniczce powyżej.

+8
Yuki
wchorymsadzie
Christtina
Yumi
Aika
Visser
psicodelic
Leliel
12 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Go down  Wiadomość [Strona 20 z 26]

476Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:35 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za liczbę postów, bo jak chyba większość, mam z nią skojarzenia, ale w moim przypadku - z pewną mangą. TT~~TT



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Czw Sie 08, 2013 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

477Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:36 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za banie się wody, bo ja się w wodzie boję tylko zbyt wielkiej głębokości, np. właśnie w morzu, dlatego nie wypływam nigdy na głębokość, która ma więcej niż jakieś około trzy metry(?).

Banuję Cię za pisanie o liczbie 69, bo mi się ona też kojarzy z pewnym znakiem/symbolem, ale nie pamiętam co to było ;_____________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

478Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:41 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za niepamiętanie, bo może chodzi o znak zodiaku, lub inne 'zwykłe' rzeczy, bo ja mam aktualnie przed oczami pewną scenę z mangi yaoi, która również nawiązuje do tej liczby. ;-;



Ostatnio zmieniony przez Yumi dnia Czw Sie 08, 2013 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

479Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:43 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za wspomnienie o liczbie 69, gdyż przywodzi mi ona na myśl pewien poradnik o GTA, w którym ciągle znajdowano umieszczoną w różnych miejscach liczbę 69

480Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:44 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za sygnaturkę z Another, bo dość lubię to anime, choć wolę mangę, tak więc nie mogę się doczekać wydania. c:

481Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:46 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Dostajesz bana za to, że nie możesz doczekać się wydania mangi, gdyż chciałabym być na bieżąco w pewną serią, ale funduszy brak. ;_;



Ostatnio zmieniony przez Christtina dnia Czw Sie 08, 2013 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

482Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:47 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że lubisz to anime, bo ja średnie i nie jestem jego jakąś wielką fanką, ale myślałam nad zakupem mangi, lecz po ostatnich zakupach nie mam już pieniędzy. T^T

483Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:48 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za brak pieniędzy, bo ja narazie na takowe braki jeszcze nie cierpię. x3

484Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 1:53 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż nie cierpisz na brak pieniędzy, bo ja niestety tak i to od dłuższego czasu ;____________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

485Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:02 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za to, że cierpisz na nie od dłuższego czasu, bo ja dokładniej od wczoraj. ;_;

486Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:07 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż zastanawiam się czy udzielasz się na SF jeszcze, bo ja od paru dni w ogóle, bo jakoś wolę to forum, gdzie są mili ludzie i nie przychodzi nikt 'obcy' i nowy ;____________;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

487Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:10 pm

psicodelic

psicodelic
Nowicjusz
Nowicjusz

Daje Ci bana za nie udzielanie sie na forum, bo ja tez sie na nim nie udzielam xD

http://chihiri0s.tumblr.com

488Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:20 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za nie udzielanie się na tym forum, bo ja od czasu do czasu udzielam się w pewnym wątku. ;o;

489Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:21 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za udzielanie się na SF od czasu do czasu w pewnym wątku, bo ja się czasami tam udzielam w paru wątkach i kafejce .___________.

http://cannimali.tumblr.com/

490Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:25 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, iż Ty pewnie nie musiałaś się przenieść na inną przeglądarkę z powodu wyłączenia się sprawdzania pisowni, której to nie mogę naprawić, a bez której nie mogę żyć. ;^;

491Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:39 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż masz rację, bo ja cały czas korzystam z ukochanej przeglądarki google chrome, która mnie nigdy nie zawodzi Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Tumblr_inline_mgb25oLx731rx2fz3

http://cannimali.tumblr.com/

492Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:41 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za używanie chroma i pisanie, że nie Ciebie nie zawodzi, bo mnie właśnie ta przeglądarka zawiodła. ;_;

493Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 2:50 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to iż Ty pewnie właśnie nie robiłaś mizerii, bo ja tak i idę dokończyć resztę obiadu Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Tumblr_inline_mla68s8iyL1roozkr

http://cannimali.tumblr.com/

494Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 3:15 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Daję Tobie bana za to, że pewnie nie denerwuje Cię to, że czasami nie dodaje się post na tym forum, bo mnie tak. ><

495Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 3:28 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za to, że masz rację, bo jak do tej pory nie przytrafiło mi się coś takiego, ale jak już jesteśmy przy rozmowie o forum i postach, to uważam, że powinien tu być jakiś limit czasowy w dodaniu kolejnego posta, np. 45 sekund, bo czasem jak jest tu dużo osób, to można nie nadążyć, bo posty innych są dodawane momentami co parę sekund, a to mnie wkurza, bo czasami wyprzedza cię dużo osób ._____________.

http://cannimali.tumblr.com/

496Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 3:52 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za chęć posiadania takiego limitu, bo ja takowego bardzo nie lubię na forach. T~T

497Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 4:56 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za pisanie o jakimś limicie, bo ja nie wiem o co chodzi, a mam lenia i nie chce mi się sprawdzać poprzedniej strony. ;-;

498Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 4:59 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Banuję Ciebie za to, że nie wiesz o jakim limicie pisano, bo chodzi o limit dodawania postów, jaki był przykładowo na sf, oraz za to, że Tobie pewnie nie przywiozą (choć kto ci tam wie..) arbuza, gdyż mi tak i nie mogę się już doczekać. *O*

499Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 5:01 pm

Leliel

Leliel
Moderator
Moderator

Banuję Cię za wyjaśnienie, bo teraz już rozumiem oraz za pisanie o arbuzie, bo ja dzisiaj kupowałam i leży biedny samotnie w kuchni i chyba zaraz po niego pójdę. =3=

500Dajemy bana użytkowniczce powyżej. - Page 20 Empty Re: Dajemy bana użytkowniczce powyżej. Czw Sie 08, 2013 5:13 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Banuję Cię za narobienie mi ochoty na arbuza, którego niestety nie mam ;______________;

http://cannimali.tumblr.com/

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 20 z 26]

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach