Tangle Of Lies
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

O wszystkim i o niczym

5 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1O wszystkim i o niczym Empty O wszystkim i o niczym Wto Sie 06, 2013 7:05 pm

Aika

Aika
Admin
Admin

Temat poświęcony rozmowom, na różne tematy.

Pozwólcie, że spytam. Jak wam mijają tegoroczne wakacje?

http://longaiku.tumblr.com/

2O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Wto Sie 06, 2013 9:34 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Tyle planów poszło się... ekhem, bawić. Pokłóciłam się z 'najlepszymi przyjaciółmi', więc jeżdżę na samotne wycieczki rowerowe, w upalne dni siedzę w domu schowana za roletami, czasem pomagam tacie w pracy i staram się być użyteczną u babci mieszkającej na wsi. No i nocami nadrabiam braki w anime. ;3

3O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Wto Sie 06, 2013 11:35 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Moje tegoroczne wakacje to masakra, a przynajmniej do tej pory .________. W lipcu było tylko kilka udanych dni, a od dwóch tygodni nuda. Wszyscy gdzieś powyjeżdżali, albo pourywał nam się kontakt. Większość wakacji narazie spędziłam w domu, przed laptopem ._______. Żenada.
Ale w sierpniu może coś się zmieni? Nie wiem, zobaczymy:3
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

4O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 12:10 pm

Yumi

Yumi
Dyskutant
Dyskutant

Moje wakacje... ekhem. Od dwóch tygodni nie wyszłam na dwór, nie wliczając spaceru z psem. ;-; Tak, to codziennie komputer. Pewnie, kiedy moja przyjaciółka wróci z Chorwacji, to prawdopodobnie się to zmieni, choć z moim zapałem, wątpię. ;___;

5O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 3:36 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Wakacje spędzam tak sobie. Nie wychodzę na dwór za często, bo nie mam do kogo. Czasami wyjeżdżam do kuzynki czy do babci. Byłam na plaży, ale spaliłam się na słońcu i mnie skóra piecze. Jutro jadę do Krakowa, dlatego że uczestniczę w scholi (chórze kościelnym) i nie będzie mnie do dwudziestej pierwszej. Tak więc moje wakacje będą całkiem ciekawe.

6O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 3:48 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

O, ktoś tu do mojego Krakowa przyjeżdża.^
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

7O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 3:49 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Tak, już trzeci raz w tym roku, szczerze powiedziawszy. Chciałam pojawić się na Zlocie w Krakowie, ale mojej mamie to nie odpowiada, więc jak zwykle pozostają tylko zwykłe pocztówki.

8O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 3:52 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Heh, ja też myślałam o tym zlocie, ale za gorąco na wycieczki i spacerki po mieście moim zdaniem, więc sobie odpuściłam, ale możliwe, że przyjdę tam poobserwować tylko ludzi i się zwinę, bo jakoś nie przepadam za takimi spotkaniami, jeszcze, gdy w grę wchodzą bardzo młode osoby .______________. bo niby co miałabym robić z takimi osobami ;o;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

9O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 3:56 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Oj, co do młodych to po prostu unikałoby się rozmowy, chociaż niektórzy "młodzi" ludzie nie wyglądają na swój wiek.

10O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 4:05 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Mi tu raczej chodzi o to, że 13, a 18 latek to dwa inne światy. Ja bym wolała iść do knajpy i powiedzieć przy piwie(albo niekoniecznie czymś alkoholowym ;_; ), albo przy shishy, czy coś, a młodsze osoby raczej wolałaby iść porobić wiochę, albo grać w jakieś durne gry czy coś, nie wiem. Ja to tak przynajmniej widzę .____________. Generalnie to chodzi mi o to, że starsi i młodsi myślą inaczej, może nie koniecznie tak jak podałam w przykładzie wyżej, ale chodzi mi o tę różnicę.^ 19 latek raczej nie dogada się z dwunastolatkiem i na odwrót.
Tzn. ja przynajmniej jestem taką osobą, która woli usiąść w gronie swoich rówieśników, bądź starszych i porobić coś dla dorosłychxD (jej, jak to zabrzmiałoxD) Dlatego też nie biorę w tym udziału, bo bym się zanudziła na śmierć ;_;
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

11O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sro Sie 07, 2013 4:09 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Ja mam niewiele lat, nie interesuje mnie to, co sobie moi rówieśnicy o mnie myślą, bo ich zdanie mam w... gdzieś. Oni faktycznie, są... jak plastic, modnisie i słuchają tylko tego, co modne. Żal mi ich ><

12O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Czw Sie 08, 2013 6:02 am

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Huh .________________.
Chyba większość osób stara się być indywidualistami.^ Ja osobiście jakoś za czasów gimnazjum przestałam zastanawiać się co sobie inni pomyślą.^ Teraz, gdy mam tyle lat ile mam, jakoś nie zwracam uwagi na wygląd zewnętrzny (ubiór), czy gusta muzyczne, bo co kogo to interesuje? Liczy się osobowość. Mogę mieć za przyjaciółkę lalkę barbie z wyglądu, ale o świetnym charakterze i inteligentną (tak, takie istnieją), albo jakiegoś odludka, który ubiera się w dziurawe szmaty.^
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

13O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Czw Sie 08, 2013 12:58 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

Co do wyglądu i charakteru - ten wygląd to okropny zdrajca. Wiecie, w jaki najgorszy możliwy sposób ta jego cecha się objawia? Kiedy trafiasz na osobę z pozoru sympatyczną, a w głębi duszy to zepsuta i pełna jadu wiedźma, która w najmniej oczekiwanym momencie wbija nóż w plecy albo od razu w samo serce. Nie cierpię ludzi dwulicowych, którzy najpierw udają 'przyjaciela', czerpią z tego ogromne korzyści, a gdy przyjdzie co do czego, odwracają się i udają głuchych na Twoje wołanie o pomoc. Pasożyty. -_-

14O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Czw Sie 08, 2013 1:02 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Zgodzę się. Ostatnio coraz więcej ludzi w moim otoczeniu ukazują swe prawdziwe oblicza... Nienawidzę i gardzę chamstwem i dwulicowością.
Wygląd zewnętrzny to tylko taka ozdoba, pokrywa - pod którą czai się albo zło, albo dobro. Każdy ma swoje drugie oblicze, czasami ukazuje je ono w niespodziewanych momentach.
Like a Star @ heaven 

http://cannimali.tumblr.com/

15O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Pią Sie 09, 2013 9:27 am

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Mi nie chodziło, że patrzę na wygląd. Bo wyglądy mają różne. Po prostu w środku są tacy sami; fałszywi i niewdzięczni.

16O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Pią Sie 09, 2013 12:18 pm

Visser

Visser
Fanatyk
Fanatyk

Zgadza się. Po prostu tak musiałam trochę od siebie na ten temat tu wcisnąć, gdyż uważam to za świetny temat na dyskusję.^

http://cannimali.tumblr.com/

17O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Pią Sie 09, 2013 5:42 pm

Maivena


Nowicjusz
Nowicjusz

Dla mnie także. Ogólnie jest wiele tematów do dyskusji, ale nie można ich poruszać z powodu zakazów. A szkoda.

Co sądzicie o stereotypach?
Osobiście to mnie denerwują mnie stereotypy każdego rodzaju. O takich typu:
- Kobiety do garów
- Ocenianie ludzi po tym, jakiej muzyki słuchają (tzw. rap, hip hop- chuligan, metal- satanista)

@Christtina
Nie, nie uraził mnie twój post.



Ostatnio zmieniony przez Maivena dnia Pon Sie 12, 2013 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

18O wszystkim i o niczym Empty Re: O wszystkim i o niczym Sob Sie 10, 2013 2:46 pm

Christtina

Christtina
Bywalec
Bywalec

@Maivena
Bez urazy, ale Twoja wypowiedź właściwie nic nie wniosła do dyskusji, którą można by spokojnie kontynuować. Może wyrazisz swoje zdanie na temat wyglądu i charakteru, zamiast zmieniać go po dwóch postach?

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach